Potřebujete rychle opravit počítač či jiné technické zařízení? ABAX.CZ je vám k službám!

Počítač, notebook, tiskárna, kamera či mobil jsou všechno technická zařízení, která podléhají opotřebení. Aby vám správně fungovali dlouhé roky, potřebují pravidelnou údržbu. Některé úkony můžete lehce zvládnout doma, jiné potřebují ruku odborníka. Servisů, které nabízejí opravy, je v České republice jako hub po dešti, avšak ne u všech se dočkáte rychlého a přitom spolehlivého vyřešení vašeho problému. Jestliže chcete počítač či chytrý telefon opravit rychle a kvalitně, určitě musíte pečlivě vybírat. Naším tipem je ABAX servisní centrum s.r.o., nabízí totiž více než běžné servisy!

Proč byste si měli nechat pomoci právě zde?

ABAX servisní centrum s.r.o. nabízí profesionální servisní služby již více než 18 let. Za společností stojí bohaté zkušenosti, které i vy můžete využít ve svůj prospěch. Společnost se specializuje na servis počítačů, notebooků, chytrých telefonů, ale i jiných technických zařízení jako jsou tiskárny, kamery, projektory apod. ABAX na rozdíl od ostatních servisů působí po celé České republice. Pokud budete chtít přístroj opravit, nemusíte navíc ani vycházet z domu. Stačí totiž zavolat na info linku 596 622 622, případně vyplnit online poptávkový formulář servisu. Na základě vaší poptávky s vámi společnost domluví odvoz zařízení z vámi určeného místa do servisního centra.

01

O ceně a průběhu opravy máte dokonalý přehled

ABAX servisní centrum s.r.o. po přijetí zařízení provede diagnostiku, při které odhalí závady.

O nich vás bude informovat a současně se dozvíte cenu, za kterou bude oprava provedena. Po vašem odsouhlasení budou okamžitě zahájeny práce, čímž se doba opravy výrazně sníží. Po provedení opravy notebooků či jiného zařízení vám kurýr doveze přístroj zase zpět na domluvené místo. Odpadá vám tedy starost s nošením porouchaného zařízení do servisu i jeho vyzvedávání po opravení.

TIP: pokud vás zajímá, které značky notebooků jsou statisticky nejporuchovější, podívejte se na tuto studii.

02

Servis do 24 hodin!

U ABAX si můžete nechat provést i běžný servis iPhone, smartphonů či tabletů. Pokud hodně spěcháte, můžete si objednat i expresní servis, který bude proveden maximálně do 24 hodin. Vždy však máte jistotu, že se cenu opravy dozvíte předem a nebudete tak nemile překvapeni při placení, jak u některých jiných servisů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *