Porovnání GTA 5 a San Andreas

Předkládáme vám několik screenshotů, které deklarují rozdíly mezi 9 let starým dílem série GTA a tím nově připravovaným, který vyjde již 17. září 2013.

Je to skutečně tak, vydání dalšího pokračování série Grand Theft Auto, označeného jednoduše číslovkou 5, již klepe na dveře. O hře samotné do dnešních dní víme velkou spoustu informací. Poprvé v historii bude možné hrát v GTA hned za tři postavy, které během našeho putování prožívají svůj vlastní příběh a žijí svým vlastním životem, i když je hráč přímo neovládá. Za každou z postav bude možné užívat si mnoho rozličných aktivit včetně golfu, cyklistiky, nebo třeba potápění. Již v minulosti jsme vám přinesli gameplay trailer, který některé z chystaných novinek ukazuje.

V dnešních dnech se na imguru objevila série fotografií, která poukazuje na rozdíly mezi jedním z nejúspěšnějších dílů série – San Andreas – a právě připravovanou pětkou. Celá série screenshotů by se dala považovat za ukázku posunu celého videoherního průmyslu za pouhých 9 let. Jen považte, že za devět let, počítáme-li s příchodem next-genu v tomto roce, jsme vyměnili již 3 generace konzolí a výkon té nejstarší z nich – tedy generace Playstationu 2, Xboxu a GameCube jsme dostali do handheldů a jiných přenosných zařízení. O grafickém posunu hovoří již zmíněné screenshoty, které najdete níže v článku. O změnách v hratelnosti se dozvíme již na podzim tohoto roku, kdy očekáváme příchod dalších velkých herních titulů, v čele s Grand Theft Auto V.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *