Podle analytika by Apple Watch 8 mohly přijít ve 3 velikostech

Známé hodinky od Applu vlastní stále více uživatelů iPhonu. Zatímco některým uživatelům jejich velikost vyhovuje, pro mnohé je jejich displej příliš malý. Podle analytika Rosse Younga by příští rok měly Apple Watch, což bude 8. řada, přijít ve třech velikostech. Na Twitteru Young uvedl, že lidé by neměli být překvapeni pokud budou příští rok tři velikosti hodinek.

Young neposkytl podrobnosti o tom, jaké by tyto tři velikosti mohly být, ale zeptal se, zda by uživatelé chtěli vidět „větší displej“, takže třetí velikost bude pravděpodobně větší než Apple Watch, které jsou v současné době nabízeny.

Více velikostí pro náročnější uživatele

Společnost Apple v roce 2021 provedla drobné změny v designu hodinek Apple Watch 7 a dodává se s možností pouzdra velikosti 41 mm a 45 mm. Předchozí modely Apple Watch byly k dispozici ve velikostech 38 mm, 40 mm, 42 mm a 44 mm, přičemž přírůstky přicházejí spolu se zúženými fazetami a většími velikostmi displeje.

Toto je poprvé, co jsme slyšeli o možnosti, že by Apple Watch 8 byly k dispozici ve více než dvou velikostech a není jasné, jaký druh zvětšení velikosti by Apple mohl nabídnout.

Ačkoli stále čekáme na Apple Watch 7, slyšeli jsme zvěsti o tom, co by mohlo přijít v roce 2022. Apple Watch 8 by mohl být k dispozici v provedení s „odolným pouzdrem“ zaměřeným na sportovce, turisty a další, kteří hodinky používají v extrémnějších podmínkách než při každodenním nošení, navíc by mohly mít teplotní čidlo. Možností jsou také další zdravotní senzory, které jsou již nějakou dobu v provozu, jako například monitorování glykémie u diabetiků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *