Orico uvedl retro kryt na úložiště v podobě audiokazety

Orico kryt

Orico vyrobilo chytrý externí 2,5palcový USB kryt s retro kazetovým designem, který je levný a zábavný. Orico 2,5palcový USB SATA External Hard Drive Enclosure je malá plastová krabička na disk s připojením USB 3.0. Pouzdro je chytrou rekuperací staré kazety ze 70. let a je dodáváno v čiré, bílé a černé barvě. Externí USB konektor je standardní USB 3.0. Skříň podporuje protokol UASP (USB Attached SCSI) a má kapacitu až 4 TB.

Malá sada obsahuje kryt disku, jeden krátký kabel USB 3.0, nalepovací pěnovou podložku na zadní stranu 2,5palcového disku SATA, dva volitelné štítky ve stylu nalepovací kazety a malý manuál. I když je skříň o něco větší než skutečná kazeta, má po sestavení skvělý klasický vzhled.

Orico kryt

Instalace

Díky beznástrojovému designu skříně je nastavení hračkou. Jednoduše odsuňte dvě poloviny pouzdra od sebe, přilepíte pěnovou podložku na zadní stranu vašeho 2,5palcového SSD nebo pevného disku, vložíte disk na vnitřní desku SATA bridge a nasunete horní polovinu pouzdra zpět, dokud neuslyšíte kliknutí.

Disk drží na místě pěnová podložka a nic jiného než tření. Nikde nejsou potřeba žádné šrouby. Elektronika se neustále zmenšuje a malá deska USB->SATA bridge v krytu je sotva 2 palce široká. Deska je založena na čipu řadiče ASMedia. Jakmile je kryt uzavřen, odlepíte dvě plastové nálepky a opatrně je nalepíte na přední a zadní stranu pouzdra. Tím získá kryt dokonalý vzhled kazety. Skříň má jednu malou modrou LED diodu napájení na spodní straně desky můstku, která bliká.

Oživte atmosféru 20. století pro vaše úložiště 21. století

Pokud jde o základní USB kryt se zábavným klasickým dojmem, s tímto boxem nemůžete udělat chybu. Níže uvádíme hlavní výhody:

  • Malý, lehký, tichý
  • Podpora SATA 3 a 5 gigabitů za sekundu
  • Snadné nastavení bez použití nářadí
  • Nízká cena
  • LED kontrolky

Foto: YT screenshoty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *