Nový DJI Mini 2 SE dokáže při natáčení videa létat až 31 minut

Dron DJI Mini 2 SE

Nejnovějším dronem od DJI je Mini 2 SE, cenově dostupný model, který se vejde do dlaně.

Mini 2 SE je ultrapřenosný, regulovatelný dron, který potěší i náročné uživatele. Jeho 1/2,3palcový CMOS snímač dokáže natáčet videa v rozlišení 2,7K a pořizovat fotografie v rozlišení 12 megapixelů.

Skutečně dlouhé natáčení

Uživatelé mají maximální dobu letu 31 minut. Sofistikovaný gimbal umožňuje 3osý mechanický stabilizační mechanismus pro plynule plynulý obraz.

Dron DJI Mini 2 SE

Při záznamu HD filmů umožňuje robustní fotoaparát s funkcí 4X digitálního zoomu přepínat mezi snímky různých vzdáleností a kompozic. Mini 2 SE má také režimy QuickShots a Panorama pro kreativní snímky.

Další zajímavé parametry

Dron DJI Mini 2 má čistou hmotnost 242 gramů a to včetně baterií, vrtulí a microSD karty. Díky tomu je extrémně lehký, ale také extrémně malý. Ramena DJI Mini 2 se skládají a dron získává méně objemný fyzický vzhled. Výsledkem je, že DJI Mini 2 měří ve složeném stavu 13,8 x 8,1 x 5,8 cm a ve složeném stavu 15,9 x 20,3 x 5,6 cm. Je to nejmenší dron, jaký kdy DJI navrhla, a je to pravděpodobně nejmenší dron na trhu s možností videa a fotografií.

Potěší vás nejen chytré režimy, ale také dolet 6 km, odolnost proti větru a široké příslušenství. Pokochejte se videem níže.

Foto: DJI

1 Komentář

  1. Daniel

    Dobrý den
    Kdy bude v prodeji? Kochací video je 2roky staré ☹️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *