Německý hacker proměnil 10 klobás ve funkční klavír

Klobásové piano

Myslíte si, že už jste viděli všechno? Pokud ano, ukážeme vám něco, co jste ještě neviděli, klavír vyrobený z klobás. V dokonalém příkladu precizního a vysoce kvalitního německého inženýrství má muž, který si říká Hacker Patrick, nový nástroj s názvem „Bockwurstklavier“. Skládá se z deseti klobás Bockwurst, které byly připojeny k počítači, aby zněly stejně jako klávesy klavíru.

Němci své klobásy opravdu milují, toto krátké video německého youtubera však koncept posouvá o stupeň výš. Video přichází s popisem „Toto je jen rychlý test mého zbrusu nového klavíru Bockwurst“ a je to skutečně rychlá ukázka, která je však docela poutavá.

Muzicírování s tradičními německými klobásami

Na videu je vidět, že na nějaké dráty připojené ke zvukovému zařízení připojil 10 klobás a udělal z nich plně funkční klávesnici. Bockwurst je ve skutečnosti tradiční německá klobása vyrobená z telecího a vepřového masa, ale kdo mohl vědět, že z ní bude tak dobrý klavír?

Hraní na klobásy

Pokaždé, když se Patrick dotkne jednoho z párků a přitom se dotkne jiného zařízení v pozadí, podaří se mu vytvořit skutečný zvuk piana. Nejlepší na tom je, že klávesy spolupracují stejně dobře jako jednotlivě, což znamená, že může hrát akordy a dělat skutečnou hudbu.

Proběhly nějaké debaty o tom, zda k padělku videa použil dabovanou zvukovou stopu a rekvizitní drátym zdá se však, že skutečně hrál na klobásy jako skutečný hudebník.

Můžete poslouchat Patricka pomocí stejného nástroje, jak proměnit plechovky od piva ve „ zvukový stroj “.

Podívejte se na jeho klobásové piano zde:

Otázkou tedy zůstává, snědl potom všechny ty klobásy? Nebo šly všechny do koše?

Obrázky: YouTube screenshoty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *