HidrateSpark TAP je možná nejlepší chytrá láhev na vodu

HidrateSpark Tap

Zůstat hydratovaný je důležitou součástí našeho zdraví. Chytrá láhev na vodu HidrateSpark Tap připojená k chytrému telefonu může být tím nejlepším způsobem, jak se o to postarat. Mnoho chytrých lahví na vodu obvykle stojí i mnohem více než tisíc korun. HidrateSpark Tap nabízí téměř stejné funkce za zlomek ceny. Na výběr je řada chytrých lahví na vodu, ale pokud chcete takovou, která sleduje váš příjem vody a nevypálí vám díru do peněženky, pak pro vás může být tou nejlepší volbou právě HidrateSpark Tap.

Design a funkce

HidrateSpark má tradiční design láhve na vodu, který obsahuje brčko a inhalační pitný mechanismus pro nasávání vody. Láhev je vyrobena z plastu a pojme 24 uncí vody, tedy zhruba 720 ml. Víko, brčko a tělo jsou odnímatelné a lze je snadno rozebrat a znovu složit. Jednoduchým zatlačením brčka do víčka a otočením zápěstí k zašroubování horní části do plastového těla se dáte láhev s vodou dohromady.

HidrateSpark Tap

Ve spodní části láhve na vodu je veškerá technologie. Obsahuje světelný senzor a čip NFC, který vám pomůže zaznamenat, kolik vody pijete. Ve spodní části jsou tlačítka, která mají různé ovládací prvky buď toho, jak často vám LED kontrolky zabudované do základny připomenou, že máte pít vodu, výběr barvy světel a odložení zhasnutí světel. Světlo zhasne každou hodinu.

HidrateSpark Tap

Štítek NFC funguje jako jakýkoli jiný čip NFC tím, že k němu přiložíte telefon a telefon provedete akce, na které je naprogramován. Při prvním klepnutí na telefon vás vaše zařízení navede ke stažení aplikace Hidrate pro připojení láhve s vodou. Poté se při každém přiložení telefonu ke štítku zobrazí na vašem zařízení upozornění.

Klepnutím na upozornění spustíte aplikaci Hidrate a váš příjem vody bude zaznamenán. Musíte klepnout na oznámení, aby byl váš příjem vody zaznamenán. Láhev na vodu je vhodná do myčky nádobí, stačí ji rozložit a umístit na horní rošt. Před vložením do myčky odstraňte spodní část, ve které je umístěn čip NFC a světla, protože to je jediný kus, který nelze mýt v myčce. Design láhve je jednoduchý, lehký a příliš se nevzdaluje od tradiční láhve na vodu. Přináší technologické komponenty do tradičního designu, aniž by se narušil způsob, jakým byste obvykle používali každodenní láhev na vodu.

Aplikace Hidrate

Aplikace Hidrate je aplikace odpovídající láhvi s vodou, kterou si můžete stáhnout před nebo po nastavení zařízení HidrateSpark Tap. Je zdarma ke stažení a můžete ji najít online nebo poklepáním telefonu na štítek NFC a nechat se k ní navést. Můžete si vytvořit účet od začátku nebo se přihlásit pomocí svého Apple ID. Tento účet vám umožní umístit láhev s vodou a množství vody, které vypijete. Po otevření aplikace uvidíte, jak daleko jste ke svému dennímu cíli pití. Můžete to nastavit na přizpůsobitelný cíl stanovený vámi nebo předem určený aplikací. Můžete buď ručně zadat, kolik vody jste vypili, nebo klepnout telefonem na čip NFC.

Při zaznamenávání toho, kolik vody jste vypili, také během cesty dosáhnete ocenění. Jaké úspěchy jste získali, můžete vidět klepnutím na ikonu trofeje na pravé straně obrazovky nad ikonou poháru. Klepnutím na záložku Historie ve spodní části obrazovky můžete vidět historii množství vody, kterou jste v minulosti zaznamenali. Uvidíte své hodinové cíle, přehledy, deník nápojů a rozpis. Karta s lahví vám umožňuje přidávat a upravovat detaily láhve s vodou tím, že ji pojmenujete, lokalizujete pomocí map a budete moci ovládat stejné funkce, jaké byste ovládali stisknutím tlačítek pod láhví. Pokud zapomínáte pít, s touto lahví se pro vás stane pitný režim zábavou.

Obrázky: HidrateSpark

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *