Firma pro dospělé zavedla masturbační moduly pro frustrované zaměstnance

Masturbační modul

Masturbace je něco, o čem se příliš nemluví. Jedná se však o velmi zdravou činnost, která mužům zajistí zdravou prostatu a také jim umožní zmírnit stres a napětí. Napadlo by vás, že by mohla být masturbace zaměstnaneckým benefitem? Webová stránka Stripchat zaměstnává kolem 200 zaměstnanců. Všimla si, že během pandemie jsou zaměstnanci více ve stresu.

Masturbační moduly

Rozhodla se tedy, že umožní zaměstnancům v pracovní době masturbovat a dokonce jim k tomu poskytla třicetiminutovou placenou přestávku a speciální masturbační moduly. Nejedná se o žádnou místnost s časopisem pro dospělé, ale o futuristickou kouli, která má ve svých útrobách 4K obrazovku, náhlavní soupravu Oculus Quest VR a samozřejmě také kapesníčky. Společnost má celkem 200 zaměstnanců a ti mají k dispozici 4 masturbační moduly.

Mnoho zaměstnání je frustrujících a podobné řešení by mohlo snížit stres na pracovišti. Velké sexuální napětí cítí obzvláště lidé, kteří pracují s erotickým obsahem. Nejedná se o jedinou společnost, která myslí na zaměstnance a jejich intimní potřeby. Se stejným nápadem přišla před rokem společnost Erika Lust Films, která zřídila stanici pro masturbaci a rovněž půlhodinové placené pauzy. Podle majitelky společnosti jsou zaměstnanci méně agresivní, zvýšila se jejich produktivita a také lépe pracují v týmu. Možná si pamatujete na podobný nápad z tohoto komediálního seriálu:

Takový nápad může být inspirací pro další zaměstnavatele, aby svým zaměstnancům dopřáli tento benefit. Mnoho firem má místnosti, kde mohou zaměstnanci kouřit a tím se zbavit stresu. Když se zřídí i místnosti pro masturbaci, možná to dokáže i toto zvednout produktivitu v mnoha firmách. Je otázkou, jak by se k tomuto nápadu postavili samotní zaměstnanci a jestli by jim stud nezabránil takový benefit využívat. Když je však čas strávený masturbací zaplacený, zajisté by ho mnoho lidí využilo, aby mohli pracovat kratší dobu.

Foto: Jam Press, stripchat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *