Déšť už vás nikdy nezaskočí. Party stany najdou řadu využití i u vás doma

stánek bílý

Pobyt v létě na zahradě, grilovačky s přáteli nebo různé venkovní akce jsou skvělé – ale jen do té doby, než přestane přát počasí. Bohužel nezřídka se stává, že příroda si postaví hlavu a na den vaší oslavy nebo party zařídí pořádný déšť. Co pak? Je nutné oslavu rušit? Ne nutně – řešením jsou party stany, které poskytnou pohodlný přístřešek, který navíc nabízí více než jen jeden způsob využití.

Jak takový stan vypadá?

Určitě víte, jak vypadá klasický reklamní stánek, který se dá vidět na výstavách, veletrzích nebo festivalech. Jde o velmi jednoduchou konstrukci, která bývá obvykle vyrobena z kovových tyčí, jež jsou opláštěny a poskytují přenosné zastřešení, které vás ochrání před rozmary počasí. Ideální je hliníková konstrukce, jelikož hliník je velmi lehký, ale také odolný. Prodejní stánek vám tak bude sloužit dlouhé roky a nebude potřeba nic měnit ani opravovat.

Odolný plášť je nutnost

Na klasický promo stan se ze tří stran pokládá plášť. Klíčové je především to, aby byl vyroben z nepromokavého materiálu, a dobře tudíž chránil před dešťovými kapkami, sněhem, ale i větrem. Plachta by měla být dostatečně pevná a odolná, aby odolala i zvýšenému náporu větru.

Proč si pořídit prodejní stánek?

Především získáte mobilní přístřešek, který snadno složíte do auta a převezete kamkoliv, kde bude zrovna potřeba. Výhodou je velmi snadná montáž a demontáž. Velmi rychle jej zvládnete postavit a složit během pár minut, nepotřebujete k tomu ani žádné zvláštní nářadí. Tyto stánky se hodí nejen na festivaly či prodejní akce, ale skvěle poslouží také při oslavách narozenin, během svatebních hostin nebo setkání s přáteli. Reklamní a party stany v běžných velikostech navíc nestojí více než pár tisíc korun a tato investice se rozhodně vyplatí, protože vám bude sloužit desítky let bez poškození a nutnosti opravy nebo výměny komponentů.

Zdroj náhledového obrázku: Expodum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *