Co nového představila společnost Apple?

Pokud je firma, u které je představení novinek vždy velmi očekávané, je to rozhodně společnost Apple. Nutno dodat, že zájem ale už není tak velký, jako v minulosti, ale přesto je. Pokud vás zajímá, co si budete moci již za nedlouho koupit, podívejte se společně s námi na hlavní představené novinky.

iPhone X

Začneme hned tím nejzajímavějším, na co většina lidí pochopitelně čeká. Nebude se jednat o nic jiného, než o novou verzi známého a vyhlášeného telefonu. Tentokrát pod označením iPhone X. Dané označení potom nenese symbol písmene, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale jedná se o označení deset, v podobě římské číslice. Proč? Jelikož telefon má ukázat pokrok na dalších deset let dopředu.

iPhone 8 a iPhone 8 Plus

Nechybí další telefon. A to v podobě nástupce současné generace. Označení je zde jasné, s ohledem na předchozí model. Pokud se podíváme na hlavní unikáty, které jsou s daným modelem telefonu spojeny s ohledem na jho zpracování, je to rozhodně:

  • Skleněný povrch
  • Velmi odolné sklo
  • Nový vlastní grafický čip

Apple TV

Je to i televize, která byla představena. Co může zájemcům nabídnout? Je to dnes už v podstatě vyhledávaný standard, v podobě 4K rozlišení. Dále nesmíme zapomenout ani na technologii HDR, která by se měla podepsat na větším počtu barev a také větším rozsahu jasů. To se projeví jak na nových, tak pochopitelně i na stávajících filmech, které si budete chtít na televizi pustit.

Apple Watch 3. generace

Nezbytná výbava každého milovníka této značky. Co nabídnou? Z těch inovativních funkcí to bude třeba možnost měření srdečního tepu, kdy dokonce zjistí i arytmii, na kterou mohou uživatele upozornit. Zajímavá novinka, která lehce vybočuje od prvotního účelu. Samozřejmostí ale budou i všechny klasické funkce, plus několik doplňkových, díky kterým bude možné hodinky plnohodnotně provozovat i bez telefonu.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *