České mapy.cz připravují novinku

Letní sezóna se nezadržitelně blíží, což samozřejmě vnímají i nejrůznější internetové portály, které se snaží přitáhnout do svých řad další potenciální klienty či prosté uživatele. Mapy.cz samozřejmě nejsou výjimkou a novinka, kterou si pro nás jejich tvůrci připravili, opravdu stojí za to. Léto je období jako stvořené k plánování rodinných dovolených s celou rodinou a právě proto si v nejbližší době budete moci prostřednictvím zmíněného portálu zarezervovat ubytování prakticky po celém světě. S kým aplikace spojila síly a bude o tuto službu opravdu zájem? Na to vám odpovíme v následujících řádcích.

Nové partnerství nejspíš přinese ovace

Není žádnou novinkou, že jednotlivé portály na internetu spojují své síly, aby mohli lépe zasáhnout co největší procento uživatelů. V tomto duchu se nese také spolupráce mezi Mapy.cz a Booking.cz, díky níž bude každému zájemci zpřístupněna možnost zarezervovat si ubytování v libovolné destinaci už při samotném hledání vhodných míst na mapě. Něco takového nemá na českém internetu dosud obdoby a dá se předpokládat, že se po této vychytávce strhne obrovská poptávka.

Na mapách si tak nově nebudete moci pouze najít místo a k tomu i vhodné ubytování. Hotel, motel, bungalov či snad chatu bude možné rezervovat online právě pomocí jednoho portálu. Místo daného pobytu, pro který se nakonec rozhodnete, si pak jednoduše stáhnete offline do svého chytrého mobilu, abyste disponovali všemi důležitými informacemi.

Jak velké možnosti vlastně budete mít?

Jelikož se jedná o zcela novou spolupráci dvou velikánů internetu, možná se obáváte, že v nabídce nebude dostatek možností k ubytování a vy si stejně nevyberete. Chyba lávky, přátelé! Už teď bylo oznámeno, že potenciální zájemci si budou moci vybírat hned z 1,6 milionu hotelů a ubytovacích zařízení, k nimž budou samozřejmě připojeny také fotografie nebo recenze předchozích klientů. Pokud tedy ještě nemáte jasno, kam vyrazíte, určitě to zkuste takto.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *