Barevné komentáře na Facebooku – zatím se jenom testují

Také máte mezi svými přáteli na facebooku mnoho těch, kteří si neodpustí při každém svém příspěvku využít barevného podkladu? Nebo ještě hůře některého z grafických designů? A pokud jde o komentáře, tak si neodpustí ty největší smajlíky? V takovém případě doporučíme zbystřit, jelikož je možné, že pro vás bude v budoucnu lepší si dané osoby ze svých přátel odebrat a raději je i ignorovat. Proč? Důvodem jsou barevné komentáře na Facebooku. Pokud vám už současné možnosti přijdou hrozné, tak věřte, že možná bude hůř.

Fáze testování

Skutečně Facebook uvažuje nad tím, že je nasadí. A to z důvodu, že je aktuálně testuje, což jasně potvrzuje, že se skutečně uvažuje nad tím, že by byla tato cesta zvolena. Zatím mají tuto možnost jenom vybraní uživatelé, a to na svých mobilních telefonech. Pokud se rozhodnou napsat komentář, tak mají možnost zvolit si i jednu z připravených barevných variant, která bude s daným komentářem spojena. Když se potom podíváte na aktivitu těchto lidí, je třeba říci, že většina daných barev v komentářích opravdu využívá. A jde o barvy, které opravdu jsou vidět, jako třeba:

  • Červená
  • Světle zelená
  • Fialová

WhatsApp byl první

Pokud doufáte v tom, že se jedná jenom o krok špatným směrem a dané barvy nebudou realitou, musíme říci, že pravděpodobně doufáte zbytečně. Jak proto, že u statusů barevné provedení zůstalo, tak i proto, že možnosti barev nabídne třeba i oblíbený komunikátor WhatsApp. A to už je předzvěst toho, že se možná kompletně zbarví celý Facebook. Jak jsme již zmínili, aktuálně mají tuto možnost jenom někteří na svých telefonech, ale pokud dojde k rozšíření, budou ji mít všichni. A to nejenom na mobilním telefonu, ale pochopitelně i na svém počítači, jelikož skrz něho mnoho lidí na Facebook také velmi aktivně chodí. Možná vlivem toho dojde k tomu, že mnoho lidí svou registraci na této sociální síti raději zruší.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *