Apple se chystá do Indie. S čím?

Apple se chystá do Indie. S čím?

Že společnost Apple dodává své produkty v podstatě do celého světa, o tom není pochyb. V nedávných dnes se objevila také zpráva, že míří do Indie. Nikoliv ale se svými produkty, jelikož ty jsou na tomto kontinentě již jako doma. V plánu má tato společnost něco zcela jiného.

Cílem je vybudovat startup akcelerátor

Ano, přesně tohle konkrétně jsou ambice, které společnost Apple má. Není se čemu divit, jelikož v celé zemi žije více než 1,3 miliardy lidí a tak je jasné, že o zajímavé nápady nemusí být nouze. A to, že ještě nebyly realizovány, je hlavně vlivem celkově horší ekonomické situace mnoha lidí. Díky tomu by měla společnost Apple nabídnout nejenom možnost podpory různých zajímavých nápadů, ale sama se bude podílet jak na jejich financování, tak samozřejmě na výrobě. To dokládá mimo jiné i to, že řada vládních zástupců chce se společností dohodnout i stavbu větších továren, které by dalším lidem přinesli zajímavou práci.

Start-up akcelerátor by ale měl být prioritou. Především potom v souvislosti s řadou vývojářských týmů, které aktuálně v Indii jsou, ale jejich možnosti, jak se mohou prosadit celosvětově, jsou poměrně nízké. Apple jim může start výrazně usnadnit.

Se zajímavým výhledem do budoucna

Nic samozřejmě není samo sebou a tak se dá očekávat, že Apple si chce tímto krokem doslova podchytit další velký trh. Pokud se podíváme na prodeje mobilních telefonů, tak jsou jedničkami na trhu spíše starší modely. Moderní technologie, jako LTE (4G) a 3G jsou zde téměř nedostupné. A to logicky znamená, že v následujících letech se vše určitě vyvine k lepšímu. A v tu chvíli zde bude Apple, který nabídne danému trhu své mobilní přístroje. Jako zajímavý ekonomický tah je to rozhodně správná cesta. Zvláště i proto, že mnoha lidem dokáže jednoduše pomoci k lepšímu životu a splnění svého snu.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *