Aplikace 1Password bude doplněna o zajímavou funkci

Hesla jsou na internetu něco zcela běžného a samozřejmého. O tom, jak by měla vypadat a co by měla splňovat, toho bylo napsáno mnoho. Co je důležité?

  • Délka hesla
  • Nelogičnost
  • Použití různých znaků

Samozřejmě se doporučujeme myslet i na to, že na každou služby bychom měli mít heslo jiné. Tím lze eliminovat možné zneužití. Pamatovat si však desítky hesel může být komplikované. I proto jsou zde aplikace, které umožní správu hesel.

1Password jasně dominuje

Pokud takovou aplikaci aktuálně vybíráte a nejste si jisti, která je tou pravou, určitě můžeme doporučit tu s názvem 1Password. Jak proto, že je bezpečná, tak i proto, že je celosvětově velmi rozšířená. To jasně potvrzuje její kvalitu. Samozřejmé je také její snadné použití a ovládání, což se projevuje na její využitelnosti.

Aplikace 1Password dostane jednu zajímavou funkci

Myslíte si, že na aplikaci správy hesel není co zlepšovat? 1Password vám ukáže, že to možné je. V plánu je totiž jedna nová, a doslova inovativní funkce. Její účel bude jasný. Aplikace dokáže zjistit, zda vaše konkrétní heslo neuniklo na internet. Je to celkem dobrý krok, jak zvýšit bezpečnost. Pokud dojde ke zjištění, že vaše heslo bylo zneužito, můžete ihned začít jednat. Tedy změnit ho. A to dříve, než to budce mít fatální následky spojené s vaším životem.

Zatím ve fázi testování

Vše je na samotném začátku. Důvodem je však hlavně to, že se na internetu objevují rozsáhlé seznamy uniklých hesel. A na to vývojáři reagují. 1Password začne nejprve testováním dané funkce. To znamená, že v úvodu bude možnost zjištění spojena výhradně jenom se zjištěním prostřednictvím webu. Postupně by mělo dojít k integraci do samotných aplikací. Finální fází by měl být stav, kterým bude automatické upozornění na to, že heslo mohlo být odcizeno, že může být zneužito a je tedy na místě ho nechat změnit.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *