Toužíte po telefonu s otočnou variantou? Existuje levnější model

Na trhu s mobilními telefony má společnost Samsung svoji nezastupitelnou roli. Nabízí nejen prémiové smartphony řady S, ale i cenově dostupnější řadu A. Z ní je smartphone Galaxy A80, který láká na otočnou kameru – a právě jemu přibyli levnější příbuzní.

Hodně muziky za ne tak hodně peněz

Pokud bychom hledali nejkvalitnější telefon Samsung z řady A, nutně bychom sáhli po smartphonu Galaxy A80 – a to nejen kvůli vysokému výkonu. Hlavním lákadlem zůstává fotoaparát, které lze otočit směrem dopředu. Uživatele ale může odradit poměrně vysoká cena – 16 999 Kč.

Právě tady přichází na řadu tři novinky z řady A, které vyčerpají peněženku zájemce podstatně méně. Jsou to:

  • Galaxy A70
  • Galaxy A40
  • Galaxy A20e

A teď babo raď, který vybrat?

Galaxy A70 má nejvyšší parametry i cenu. Zájemce za něj zaplatí 10 499 Kč. Za to se mu smartphone odvděčí 6,7 palcovým displejem Infinity-U (poměr stran 20:9).

Za hlavní výhodu tohoto telefonu lze ale každopádně považovat trojitý fotoaparát. Základní senzor má rozlišení 32 MPx a navíc je rozšířen o 5MPx objektiv. Díky tomu není problém nastavit hloubku ostrosti až po vyfocení fotografie. Posledním z fotoaparátů na zadní straně je ultra širokoúhlý objektiv s rozlišením 8 MPx. Na přední straně nesmíme zapomenout na kameru s rozlišením 32 MPX.

O něco levnější model Galaxy A4O seženete za 6 499. Získá tak kvalitní smartphone s displejem Infinity-U s úhlopříčkou 5,9.  Nechybí zde dvojitá kamera, která dokáže snímat v širokém úhlu až 123°, zatímco umělá inteligence nastaví obrazovou scénu.

Poslední z modelů je Galaxy A20e za 4 999 Kč. Jeho displej Infinity-V je 5,8 palce. I přes svoji nižší cenu ale nepostrádá technologii 15W rychlého nabíjení a akumulátor s kapacitou 3100 mAh. A další výhoda? Barevné provedení si vyberete určitě – nabízí i modrou a oranžovou variantu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *