Pořiďte si Saints Row IV – jen za 1 milión dolarů

Série Saints Row je známá především díky bláznivým nápadům. Ale že se autoři odhodlají k podobnému husarskému kousku jako v dnešních dnech, to nečekal snad nikdo.

Saints Row IV bude již, jak číslovka napovídá, čtvrtým pokračováním bláznivé série, která si nebrala servítky s žádným tématem a stala se tak na jedné straně velice oblíbenou a na straně druhé nenáviděnou. V posledním připravovaném díle této série se hráč vtělí do kůže amerického prezidenta, který je podle všech obrázků ze hry bílý, takže buď bylo jméno Baracka Obamy moc drahé, nebo ví autoři z Voliltion víc, než my. Jakožto prezident USA budete čelit útoku mimozemšťanů pomocí všech dostupných prostředků – pěkně ve starém dobrém stylu Saints Row.

Autoři chtěli však nadcházející díl série udělat výjimečným a nezapomenutelným, což rozhodně bude pro majitele speciální kolekce, která potencionálního kupce přijde na 1 milión amerických dolarů (zhruba 19 360 000 Kč). Na světě je pouze jedna jediná miliónová kolekce, která v těchto chvílích čeká na svého majitele. A co je jejím obsahem?

Vlastníkovi bude hra podle slov autorů doručena v opravdu prezidentském stylu, těšit se může na repliku zbraně na dubstep, výlet do vesmíru, plastickou operaci dle přání kupujícího, jeden den tréninku špióna, zkušenost se záchranou rukojmích, týdenní pobyt v hotelu The Jefferson ve Washingtonu, automobil Toyota Prius s ročním pojištěním, týdenní pobyt Top Royal Suite v hotelu Burj-Al-Arab v Dubaji, roční členství v klubu E25 Super Car Club s ročním zapůjčením Lamborghini Gallarda navrch. A taky hru samotnou, samozřejmě.

Pokud tedy máte přebytečných skoro 20 miliónů korun, rozhodně nečekejte. My ostatní prosíme, vezměte si s sebou kameru a celé dobrodružství natáčejte. Nám ostatním zůstanou jen oči pro pláč a obyčejná kolekce hry, která vychází již 20. srpna tohoto roku.