O magazínu

Stránka „O magazínu“ slouží návštěvníkům zejména jako ucelený přehled zajímavých informací o magazínu Prisma a zároveň poodhaluje jeho fungování.

Prisma označuje nezávislý internetový magazín, který své čtenáře pravidelně informuje o nejnovějších zprávách z IT oblasti a všech přidružených témat (hardware, software, internet, hry a herní konzole, mobilní zařízení, zabezpečení nebo návody a tipy). Jak už ze sloganu magazínu – IT zpravodajství s předstihem – vyplývá, snažíme se zejména o aktuálnost poskytovaných informací. Naším cílem je, aby si každý návštěvník odnesl požadovanou informaci, našel vše, co potřebuje, a případně se na náš web v budoucnu opakovaně vracel. Také nás můžete najít a stát se našimi fanoušky na sociálních sítích Facebook, kde máme svou stránku s názvem Prisma, a Twitter, kde vystupujeme pod jménem @prismacz.

Při vymýšlení názvu magazínu padla nakonec volba na Prismu. Vycházeli jsme ze samostatného významu slova, který prismu definuje buď jako hranol, který je k vidění ve stávajícím logu, nebo v přeneseném významu hledisko či jiný úhel pohledu, čímž se od ostatních podobně zaměřených magazínů odlišujeme. Přesně tak se snažíme postupovat i při vybírání témat a psaní článků, které se snažíme dávat do souvislostí či na základě získaných faktů s těmito informacemi dále pracovat při rozvádění možných analýz vývoje. Věnujeme se nastupujícím trendům, které někdy mohou přesahovat hranice IT témat, a snažíme se poukazovat na novinky, o kterých si myslíme, že budou zajímat jak nás, tak i naše čtenáře. Jsme přesvědčeni, že každý nadšenec informačních technologií i naprosto nezkušený uživatel si tu přijdou na své.

Do budoucna hodláme magazín nadále zlepšovat a přispívat dalšími kvalitními články. Pokud chcete být při tom nejen z pozice čtenáře, můžete se k našemu týmu přidat a vykonávat například redaktorskou nebo jakoukoli jinou činnost, která bude ku prospěchu magazínu. Stačí zaslat zprávu na e-mail admin/at/prisma.cz nebo skrze kontaktní formulář, jenž můžete využít i pro případné dotazy, tipy na články, připomínky či návrhy na zlepšení webu. Jestliže chcete na provoz magazínu přispět finanční částkou, materiálním darem, stát se sponzorem nebo na našem webu inzerovat, navštivte stránku Inzerce, kde naleznete kontaktní formulář, nebo napište na e-mail reklama/at/prisma.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *