Moderní aplikace, které nesmí chybět ve vašem tabletu

Tablet dnes používá stále více lidí. Není se čemu divit, jelikož se jedená o zařízení, o kterém můžeme říci, že dnes doslova nemá konkurenci. A to s ohledem na:

  • Kompaktní rozměry
  • Využitelnost
  • Cenovou dostupnost

S tablety ale nesouvisí jenom jejich parametry, ale i to, jaké nám mohou nabídnout aplikace. Podívejme se společně na ty nejzajímavější, které aktuálně existují.

Přihlaste se na Dropbox skenováním duhovky

Cloudové úložiště Dropbox rozhodně není třeba nijak výrazně popisovat. Tuto službu dnes využívá stále více lidí. Pokud ji využíváte na tabletu, můžete nyní využívat jedinečnou možnost přihlášení a identifikace. Zapomeňte na hesla, jelikož aplikace pro operační systém iOS i Android vám přináší možnost autorizace pomocí skenování vaší oční duhovky.

Upravujte své fotky jednoduše a rychle

Tablet dnes kromě jiného využíváme i jako náhradu za běžný fotoaparát. Co však se snímky, které potřebujeme upravit? V tom nám pomůže jedinečná aplikace SKRWT. Nejenom, že dokáže díky korekcím eliminovat případné zkreslení, ale díky možným výřezům vytvoříte ideální kompozici. Problémem není ani možnost simulace takzvaného „rybího oka“, či možnost vytvoření různých efektů.

S Dashlane máte hesla pod kontrolou

Určitý počet znaků, nutnost čísel, písmen, nebo speciálních znaků. To vše jsou požadavky spojené se současnými hesly u různých služeb. Jak si je všechny pamatovat? Pomůže vám aplikace Dashlane, která vaše hesla jednoduše spravuje. Stačí si tak pamatovat jenom jedno hlavní heslo do dané aplikace. Ty zbývající už daná aplikace vyplní zcela automaticky.

Nový Skype přináší zajímavá propojení

Chcete si zavolat zdarma a odkudkoliv? Pokud ano, je Skype jasnou volbou. Aktuální verze však přináší mnohé vychytávky. Třeba možnost naplánování hovoru, stejně jako možnost propojení s aplikací Outlook. Program se tak stává i částečnou kancelářskou aplikací, která může posloužit mnoha lidem při plánování svého pracovního času.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *