Kingmax uvádí vodotěsné flash disky

Známý výrobce flash disků a pamětí, Kingmax, zahájil výrobu miniaturních vodotěsných flash disků s označením PI-03. Dostupné budou ve 4 verzích.

Nově představené flash disky jsou velmi mobilní a malé. Váží pouze 2,5 g, použitým materiálem je černý nebo bílý plast. Velikostí se dají přirovnat k jednomu tlačítku ze standardní klávesnice, rozměry jsou totiž 21 x 14,5 x 7 mm (délka x šířka x hloubka). Díky své velikosti jsou vhodné například k notebookům nebo jiným mobilním zařízením. Při zapojení totiž nebudou překážet a je tak minimalizováno riziko zlomení flash disku, případně, u levných plastových notebooků, vylomení USB.

Kingmax vodotěsný flash disk

Disponují technologií Kingmax PIP, která zajišťuje odolnost proti vodě a prachu. Všechny čtyři modely splňují evropskou normu RoHS (norma omezující použití nebezpečných látek při výrobě elektroniky) a disponují pomalejším USB 2.0 rozhraním. Jednotlivé modely se liší pouze kapacitou, která činí 4, 8, 16, nebo 32 GB. Cena zatím nebyla oznámena. Na celou sérii výrobce garantuje kompletní pětiletou záruku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *