Jak vybrat notebook

Vaše současná výpočetní technika již neslouží tak, jak by měla. Pracovat s velmi pomalým notebookem je přinejmenším velmi nepříjemné a zdlouhavé. Ruku v ruce jde s takovouto prací i minimální efektivita, která samozřejmě bude zlobit jak vás samotné, tak i vaše nadřízené. Koupit nový notebook je dnes vcelku alchymie, když ceny jdou postupem času hodně dolů. Ty nejlevnější je možné sehnat již okolo 7000 korun. Vše se ale odvíjí hlavně od činností, které potřebujete na počítači řešit.

shutterstock_192063296

Kancelářské práce nevyžadují drahé stroje

Pokud pracujete v kanceláři, anebo vybavujete tyto prostory v celé vaší firmě, vyplatí se vsadit na značkové stroje, které ale nemusí mít nijak silnou konfiguraci. Jestliže využijete třeba kupón na slevu v Alza.cz, můžete je mít navíc za naprosto skvělou cenu. Počítače by měly mít předem nainstalovaný operační systém. Optimální je Windows 10, který se ale už dnes standardně instaluje skoro do všech přístrojů. Bohatě vám postačí standardní integrovaná grafická karta.

Když je třeba lepší grafické karty

Ve vaší firmě pracovníci rýsují a používají nějaké programy, které vyžadují grafickou kartu na mnohem vyšší úrovni? Pokud ano, dopřejte jim i tohoto luxusu, rozhodně ale nezapomínejte na to, že je zapotřebí i některých dalších důležitých hardwarových komponentů. Jde především o následující:

  • silnější procesor,
  • operační paměť,
  • ideálně slot na paměťové karty.

Pokud využijete například slevový kód na Mall.cz, můžete mít i tyto stroje velmi levně.

shutterstock_83880529

Sleva na celé vybavení kanceláře

Jestliže chcete ušetřit, máte možnost. Mnohými společnostmi jsou nabízeny slevy na realizace kancelářských prostor. Především při komplexním řešení na klíč se můžete dočkat markantního sníženy ceny. Využít lze i mnohé slevové portály, kupóny a jiné prostředky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *