Dejte na Facebooku vědět, z jaké jste země

Nejznámější sociální síť na světě dnes využívá stále více lidí. Možnosti využití jsou poměrně značné. Primárně je využíváno hned několik směrů, mezi které rozhodně patří:

  • Komunikace s ostatními
  • Sdílení zážitků a fotografií
  • Plánování událostí

S Facebookem, je samozřejmě spojena také možnost vložit si profilovou fotografii. To není nic nového, stejně jako nejsou novinkou různé aplikace třetích stran, které umožní danou fotografii doplnit různými ikonami a znaky. A zde se pravděpodobně inspiroval i samotný Facebook.

Umístěte si k profilové fotografii vlajku

Daná možnost není spojena s tím, že byste si mohli dát ke své profilové fotografii třeba logo svého oblíbeného fotbalového klubu, politické strany, nebo třeba svého piva. Facebook nabídne možnost přidat si k vaší profilové fotce vlajku země, ve které žijete. Tedy abychom byli konkrétní, nemusíte si vkládat nutně jenom zemi, odkud skutečně pocházíte a kde se také nacházíte. Je možné si k profilové fotografii přidat jakoukoliv vlajku budete chtít. Pokud se podíváme na aktuální nabídku možností, tak je k dispozici přes 200 jednotlivých vlajek. A jak Facebook sám oznámil, další budou zcela přirozeně přibývat.

Jak si fotografii přidat?

Pokud vás tato možnost zaujala a chcete ji samozřejmě také ihned vyzkoušet, nic vám nebrání. Pokud vás zajímá, jak na to, je to velmi jednoduché. Pokud používáte Facebook na vašem počítači, je možné tento kroku udělat tak, že si otevřete takzvaný rychlý editor. Ten najdete na webové adrese: https://www.facebook.com/profilepicframes. Pokud ale používáte Facebook ve vašem mobilním telefonu, je postup zcela jiný. Dá se říci, že dokonce jednodušší. Stačí si zde zobrazit váš profil a následně kliknout na svou profilovou fotografii. Poté klinete na tlačítko přidat orámování a získáte možnost vybrat si konkrétní vlajku. Ta se následně bude zobrazovat přímo na vaší profilové fotografii, a to vlevo nahoře.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *