Coinbase přichází s možností nakupovat poukázky

Zajímáte se o kryptoměny? Pokud ano, jistě znáte název Coinbase. Pokud ne, okrajově zmíníme, že se jedná o největší směnárnu kryptoměn na světě. Je tedy jasné, že kdo kryptoměny vlastní nebo je nějak využívá, tak dříve nebo později tuto směnárnu určitě využije. A podle novinky, se kterou přišla, k tomu může mít i jiný důvod.

Coinbase prodává kupony

Už to nebude jenom možná směna kryptoměn, kterou bude možné na Coinbase realizovat. Poslední novinkou je možnost nákupu různých poukázek. V tomto směru začala směnárna spolupracovat se službou WeGift, která se právě na nabídku různě uplatitelných poukázek specializuje. A toto spojení přináší něco skutečně zajímavého.

Nákup poukázek v kryptoměnách

Jak už celkem dobře a jasně tušíte, je toto spojení unikátní v tom, že si zájemci budou moci pořídit dané poukázky v kryptoměnách. Ty tedy nebude nutné měnit na klasickou měnu, jelikož se za ně koupí poukázka, která bude následně uplatnitelná v obchodech.

Včetně České republiky

Dobrou zprávou je tom, že WeGift nabídne mnoho poukazů, které je pochopitelně možné jednoduše uplatnit i v České republice. A to je pro fanoušky kryptoměn a osoby využívající Coinbase opravdu dobrá zpráva. Vesměs je možnost uplatnění poukázek spojena s nejznámějšími světovými řetězci.  Přeneseně tak mluvíme o tom, že zde ve své podstatě budete platit kryptoměnou. Pokud se máme podívat na několik nejznámějších, tak se jedná třeba o tyto:

  • Tesco
  • Mark & Spencer
  • Decathlon

Také na služby

U obchodů však nabídka rozhodně nekončí. Opomenout nelze také fakt, že je možné pořídit si za kryptoměny i poukázky na řadu různých služeb. Pokud jde o ty hlavní, tak lze díky nim utrácet třeba za aplikace v rámci Google Play, stejně jako je možné se za ně vozit prostřednictvím alternativní taxislužby Uber. Také je možné využití v rámci Ticketmaster, což se ale týká hlavně zahraničí, nikoliv České republiky.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *