Razer představuje nová in-ear sluchátka

Společnost Razer představila novou sérii dvou in-ear sluchátek s mikrofonem Razer Hammerhead, která jsou určena pro mobilní hry a poslech hudby.

In-ear sluchátka série Razer Hammerhead se pyšní dlouhou životností a, jak je u tohoto výrobce obvyklé, vysokou kvalitou zvuku. Ta je zajištěna použitím 9 mm neodymových měničů. Série čítá celkem dvě verze sluchátek (headsetu), a to Razer Hammerhead a Razer Hammerhead Pro. Druhá jmenovaná sluchátka mají sportovní všesměrový mikrofon a na kabelu tlačítko pro ovládání hovorů.

Jako materiál výrobce uvádí použití velmi kvalitního leteckého hliníku, který zajistí dlouhou životnost, bytelnost a zároveň nízkou váhu pro pohodlné nošení. Ušní hroty jsou vyměnitelné, celkem jsou dodávány tři různé velikosti, navíc je možné volitelně přidat ještě jednu gumovou přírubu, čímž se zvýší izolace nežádoucích okolních zvuků. Hliníkový povrch sluchátek je kartáčovaný, matný.

Inear sluchátka Razer

Vnitřní akustické komory sluchátek mají údajně velmi dobře optimalizovaný design k zvýšení zvukové rezonance. V kombinaci s použitými reproduktory s relativně vysokým výkonem dokáží vyprodukovat, na headset, vcelku silné basy, přičemž zvuk zůstává poměrně čistý.

Dost už marketingu, pojďme se podívat na technické parametry. Obě dostupné verze zvládají frekvence 20 – 20 000 Hz, impedance na 1 kHz činí 16 Ω, výstupní výkon 1 mW. Kabel je dlouhý 1,3 m a na jeho konci se nachází 3,5 mm jack. Celková váha činí 12,5 g.

Verze s přídomkem Pro navíc disponuje mikrofonem s frekvenčním rozsahem pouze 50 – 10 000 Hz. Poměr signálu k šumu 55 dB, citlivost na 1 kHz 42 dB +/- 3 dB. Verze s mikrofonem vyžaduje kombinovaný 3,5 mm jack, avšak v balení je i adaptér pro rozdělení audia a mikrofonu na dva jacky.

Sluchátka Razer Hammerhead a Razer Hammerhead Pro by měla být dostupná už v srpnu za 49,99 € (zhruba 1 300 Kč), respektive 69,99 € (zhruba 1 800 Kč).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *