Tento měsíc vychází nový Princ z Persie

Tři dlouhé roky čeká herní komunita na další pokračování série Prince of Persia. Již 25. července 2013 se sen stane skutečností. Bohužel jen na mobilních zařízeních.

Celá hra ponese název Prince of Persia: The Shadow and the Flame a jedná se o remake původního příběhu Prince z roku 1993, kdy hra vyšla pro PC, doplněný o některé nové herní prvky a samozřejmě s vylepšenou grafikou

Hra tedy vyjde již 25. července pro iOS a Android a bude stát 1,99 liber (zhruba 60 Kč), což je za klasiku v podobě Prince z Persie opravdu zanedbatelná částka. Kromě traileru, který můžete vidět výše, jsme se dočkali prvního vývojářského deníčku, kde můžeme vidět pár dalších obrázků ze hry samotné.

Nadšení všech příznivců této série tedy opadlo, protože mobilní hra není zrovna něčím, co by si přáli. Prince of Persia se tedy zatím řadí mezi dlouho očekávané tituly, kterým zatím vévodí 9 let trvající čekání na Half-Life 3. Ovšem na rozdíl od Valve, kteří o novém Half-Life vůbec nemluví, se od Ubisoftu čas od času dočkáme připomenutí jedné z jejich velikých značek – a kdoví, třeba je tato mobilní hra jen další indícií k tomu, že další díl série Prince of Persia je na cestě na naše počítače a konzole.

Prince of Persia The Shadow and the Flame nebude jedinou hrou ze série Prince na mobilních zařízeních. V roce 2012 totiž vyšla hra s názvem Prince Of Persia Classic, která je pořád ke stažení na Google Play – stojí necelé 2 dolary.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *